İkinci El Elektrikli Çay Kazanı – İkili, Pleytli, Statik Boyalı

İkinci El Elektrikli Çay Kazanı - Boyalı Pleytli ve iki demlikli

 • Yukarıdaki resimde pleytli model elektrikli kazanı örneklerinden iki demlik kapasiteli ürünümüzün resmini görüyorsunuz. Statik boyalı olan bu ikinci el çay ocağı sadece elektrik enerjisiyle çalışmaktadır.
 • Artık ikinci el çay kazanlarına artık piyasa fiyatının çok altında bedellerle sahip olmanız mümkün.
 • Uzman teknik kadromuz tarafından özenle revize edilen İkinci el çay ocağı kazanlarına çok ucuz çay kazanı fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz..
 • Kaliteli, dayanıklı ve şık görünümüyle göz dolduran çay kazanı modellerimize hayır diyemeyeceksiniz. Özellikle de fiyatlarını öğrendikten sonra…
 • İkinciel Çay Kazanı modellerimizde yapılan revize işlemleri:
  1. Çay ocaklarındaki yaklaşık yüz adet parça teker teker sökülüp, ayrı ayrı kontrol edilir, varsa arıza tespiti yapılır.
  2. Statik boyalı ürünlerin tamamında olduğu gibi Pleytli modellerde de 2. el çay kazanının dış kasası sıfırdan boya yapılmak üzere fabrikaya gönderilir.
  3. Kazanın galvaniz dış aksamının çürümesi gibi bir durumda ise kaplama tamaen yenilenmektedir.
  4. İç hazne özel ilaçlarla kireç, pas ve benzeri her tür sorundan arındırılır.
  5. 2. el çay kazanlarımızın tamamında gaz ve elektrik tertibatı dikkatle test edilir.
  6. Hem doğalgazlı hem de elektrikli çay kazanlarında bu işlem özenle ve dikkatle yapılmakta, arızalı olan bütün parçalar yenileriyle değiştirilmektedir.
  7. Arıtma filtreleri ve tüpleri yeniden elden geçirilmekte ve bütün işlemler tamamlandıktan sonra ise ikinci el çay kazanımız sıfırndan farksız bir şekilde yeniden montajı yapılmaktadır.
 • Statik boyalı ikinci el çay ocağı kazanları için bu işlemlerin tamamı aynı şekilde yapılmaktadır.
 • Tiryaki, Şelale, Meşale çay kazanları gibi hemen her çeşit marka ürünlerin revize edilmiş halini sıfırı kadar kaliteli ama çok daha ucuz olarak temin edebilmek artık çok kolay.
 • Sıfırından farksız ürünlere çok uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız bizi arayarak ikinci el çay kazanları fiyatı almanızı tavsiye ederiz.