Çelik Çay Kazanları

ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI
İki Demlikli Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Elektrikli Çay Ocağı Kazanı Üç Demlikli Elektrikli Çay Kazanı
Tek Demlikli Elektrikli Çay Kazanı İki Demlikli Elektrikli Çay Ocağı Üç Demlikli Elektrikli Çay Kazanı
TÜPLÜ / DOĞALGAZLI ÇAY KAZANLARI
Tek Demlikli Tüplü Çay Kazanı İki Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı Üç Demlikli Tüplü Çelik Çay Kazanı
Tek Demlikli Tüplü Çay Kazanı İki Demlikli Doğalgazlı Çay Kazanı Üç Demlikli Tüplü Çelik Çay Kazanı
GAZLI VE ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANLARI
İki Demlikli Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanı Üç Demlikli Çelik Çay Kazanı
İki Demlikli Çelik Çay Kazanı Üç Demlikli Çelik Çay Kazanı
 • Küçük ya da büyük, çok yoğun ya da az yoğun her tür işletmenin vaz geçilmezi olan çay kazanları, teknolojinin de sağladığı imkanlarla artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkmakta.
 • Elektirkli semaver kültürünün bir devamı olan çay kazanı modelleri, çeşitli mekanların ana demirbaşı haline gelmiş durumda.
 • Çok yoğun kahveler ve çay bahçeleri gibi mekanlarda kullanılan tam otomatik çay makinası çeşitlerinde kalite ve ucuzluk dengesi ise siz işletmeciler için önem arzetmektedir.
 • Bütün bunların farkında olan firmamız, ikinci el çay kazanlarıyla yakaladığı trendi çelik çay kazanlarıyla da devam ettirmekte, kaliteli, şık ve ucuz çay kazanı politikamıza sıfır ürünler de eklemektedir.

Çelik Çay Kazanı Çeşitleri:

 1. Elektrikli Çay Kazanları: Sadece elektrik enerjisiyle çalışan bu çay makinesi modelimiz, doğalgaz kullanımı söz konusu olmayan mekanlar için idealdir.
 2. Doğalgazlı / Tüplü Çay Kazanı: Elektrik kullanımı olmayan işletmelere uygun olarak üretilen gazlı çay ocağı kazanları,
 3. Gazlı ve Elektrikli Çay Kazanı: Hem elektrikle hem de LPG/Doğalgazla çalışan iki ayrı sisteme sahip olan bu çay ocağı modellerimizde isterseniz iki sistemi aynı anda kullanarak suyu daha çabuk kaynatabilir, isterseniz de sistemlerden birini yedek olarak kullanabilirsiniz.
 • Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini olabildiğince üst düzeyde tutmaya çalışmakta , kaliteli, şık ve ucuz ürünlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapmaktayız.
 • Piyasada Meşale çay kazanı, Remta çay kazanı ve buna benzer bir çok marka arasında hangi ürünün daha kaliteli, hangi ürünün ihtiyacınızı karşılayacak olduğunu düşünmekten, sizi kararsız kalmaktan kurtarmayı hedefliyoruz.
 • Geniş ürün yelpazemiz ve siz özel çay kazanı fiyatlarımızla bir telefon kadar yakınınızdayız.
 • Bizimle görüşmeden ve çay kazanları fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin.