Çay Ocağı Kazanları

 • Çay Ocağı Kazanlarımızda çok cazip kampanyalarımız devam etmektedir. Aşağıda üç demlikli sıfır çay kazanı kampanyamızla ilgili bilgi yer almaktadır. Bunun dışında ikinci el çay ocağı kazanları için de bizi ayrıca arayabilir veya sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

FABRİKADAN HALKA DİREKT SATIŞ. A ENERJİLİ TAM OTOMATİK ELEKTRİKLİ ÇAY KAZANI

İkinci el değil, SIFIR ÇAY KAZANI

Porselen demlikleriniz ve kargo masrafınız da bizdenElektrikli Çay Kazanları hakkında genel bilgiler için buraya tıklayınız.


Çay Ocaklarında diğer seçenekler

Bakır Çay Ocağı Kazanları Elektrikli Çay Ocakları
Bakır Çay Kazanı 3 Gözlü Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi
Paslanmaz Çay Ocağı Kazanları L Tipi Çay Ocağı Çeşitleri
Paslanmaz Çay Kazanı 3 Gözlü L Tipi Çay Kazanı 3 Gözlü
Boyalı Çay Ocakları Çelik Çay Ocağı Kazanları
Statik Boyalı Çay Kazanı 2 Gözlü Çelik Çay Ocağı Kazanı

Tam Otomatik Çay Ocağı Kazanları GENEL ÖZELLİKLERİ:

 • Sıfır çay ocağı kazanı modellerinde iç kazan imalatında talebe göre bakır veya paslanmaz krom malzeme kullanılmaktadır. İç kazanda kullanılan bakır yüzde 99 Amerikan tavlı, pasllanmaz ise 304 kalitedir.
 • Çay ocağınızın, demliklerin de konulduğu üst kısmı açılabilir özelliktedir. Bu sayede çay kazanı temizliğini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Kampanyalı çay ocaklarımız hem doğalgaz ( ve LPG Tüp) hem de elektrikle çalışma özelliğine sahiptir. A enerjili olan çay kazanlarımızda 5 cm taş yünüyle yapılan ısı yalıtımı söz konusudur. Kazan içindeki suyun ısısı korunur. Ayrıca termostat sistemi vardır, enerji korunarak tasarruf yapılır.
 • Çay kazanı şamandırası ve flatörle birlikte otomatik su alma ve kesme özelliği vardır. Su taştı mı diye düşünmenize gerek kalmaz, cihazınız kendi işini kendisi yapar.
 • İstenilen ebatlarda (demlik sayısına göre) çay kazanıüretimi yapılmaktadır. (İki, üç…. altı demlikli çay ocakları gibi)

Çay Ocaklarında farklı modeller:

 • Dış kaplamasına göre statik boyalı, paslanmaz ve bakır çay ocaklarımız bulunmaktadır. Sarfettiği enerjiye göreyse tüplü çay ocağı, doğalgazlı çay ocakları ve elektrikli çay ocağı kazanları gibi modellerimiz vardır. Bunun dışında L tipi çay ocakları, büro tipi veya pleytli elektrikli çay ocağı gibi özel modellerimiz de mevcuttur.
 • Yukarıdaki resimlere tıklayarak çay makinelerini daha yakından tanıyabileceğiniz iç sayfalarımıza ulaşabilirsiniz.
 • Bahsi geçen modeller hakkında genel olarak bazı bilgiler vermek gerekirse: Statik çay kazanlarında dış kaplamada galvaniz üzerine elektrostatik boya yapılır. Bakır çay ocağı kazanında işlemeli bakır malzeme kullanılmakta, bakır üzerine istenilen her tür desen işlenebilmektedir. Elektirkli çay ocağı kazanlarımız ise pleytli ve büro tipi olarak iki çeşittir. Doğalgaz veya LPG kullanımı söz konusu olmadığı için bu ürünlerimiz gaz kullanımının yasak olduğu işletmeler için idealdir.

Çay Ocağı Fiyatları:

 • Çay kazanı fiyatlarımızla 2. el ürünlerle yarışacak ölçüde cazip teklifler sunmakta ve kampanyalar yapmaktayız.
 • Örneğin büro tipi elektrikli çay ocağı kazanı fiyatları, en düşük bütçeli kullanıcılar tarafından bile tercih edilmektedir.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız, aradığınız ürüne en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayacaktır.
 • Yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

NOT: Bütün sıfır çay ocağı kazanlarımız 2 yıl garanti altındadır.