Çay Makineleri

Dörtlü Bakır Çay Kazanı - Çay Makinesi Üç Demlikli Tam otomatik Statik Çay Makinası
Bakır Çay Makineleri Tam otomatik Statik Çay Makinası
Otomatik Paslanmaz Çay Makinaları Pleytli Elektirkli Çay Kazanları
Paslanmaz Çay Makinaları Pleytli Elektirkli Çay Kazanları
İkili Bakır BüroTipi Elektrikli Çay Kazanı Statik Üçlü Büro Tipi Çay Makineleri
BüroTipi Elektrikli Çay Kazanı Büro Tipi Çay Makineleri
Çay Otomatı Üç Demlikli Çelik Çay Kazanı
Çay Otomatı Çelik Çay Kazanları

 


Çay Makinesi

 • İkinci el çay kazanında olduğu kadar sıfır çay makinesi modellerinde de iddialı olan firmamız çok geniş bir çay makinası ürün yelpazesiyle taleplerinize karşılık vermektedir.
 • Piyasada bulunan çay makinelerinin tamamını ve daha fazlasını sayfalarımızda bulabilirsiniz.
 • Ürünlerimize ait bazı örnek resimleri yukarıda görmektesiniz.
 • www.ikincielcaykazani.com’a yakışan çay makinesi fiyatlarımız hakkında bazı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. 

Çay Makinesi Çeşitleri

 1. Çay Kazanları: Çay kazanı sayfalarımızda ilgili bağlantılara giderek çok daha detaylı bilgi bulabileceğiniz bu ürünlerimiz A enerjili (enerji tasarrufunda A sınıfı) ve tam otomatik sistemlerdir. Bazı özel modeller hariç tamamında arıtma cihazı, kahve ocağı, izolasyon, şamandıra sistemi, termostat bulunur.
  1. Bakır Çay Kazanları: İşlemeli bakır malzemeden imal edilir. Çay makinenizin üzerine istediğiniz her tür desen işlenebilir.
  2. Boyalı Çay Kazanları: Dış galvaniz yüzey üzerine elektrostatik boya yapılır. Şık görünümlü ve uzun ömürlüdür.
  3. Paslanmaz Çay Kazanları: 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilen çay kazanı, tam otomatik ve A enerjilidir.
  4. Elektrikli Çay Kazanları: Standart çay kazanı modellerinin tamamında hem doğalgaz ve tüp hem de elektrikle çalışma özelliği vardır. Elektrikli çay makinesi modelleri ise sadece elektrik enerjisiyle çalışır. Gaz kullanmanın yasak olduğu mekanlar için idealdir. Pleytli ve Büro Tipi gibi çeşitleri vardır. Bu ürünlerimiz arasında Büro Tipi olanları, çay makinesi tavsiyesi isteyen herkese önerilmektedir. Zira Büro Tipi modeller A enerjili, tam otomatik olmasına rağmen en ucuz çay makinesi fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.
 2. Çay Otomatları: 40, 60, 80, 120, 160 ve 250 bardak kapasiteli modellerimiz mevcuttur. Çaymatik adı da verilen bu kendi küçük marifeti büyük cihazımızda otomatik enerji kontrolü de bulunur.
 3. Çelik Çay Kazanları: Çay kazanları gibi bu ürünlerimizde sanayi tipi çay makinesi modelleri arasında anılır. Isı kontrol sistemi bulunur. Çay kazanlarından farklı olarak çok ucuz çay makinesi fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır. 

   

Çay Makinesi Fiyatları

 • Önemli olan kalite ve fiyat arasındaki dengedir, diyen müşterilerimiz için en doğru adres Belde Çay Kazanları‘dır.
 • Çay makinesi tefal, arzum, arçelik çay makinesi, beko çay makinesi gibi sayısız marka ve model arasında seçim yaparken, kaliteli bir ürün alayım derken büyük paralar ödemek zorunda kalmamak için önce bizi aramanızı tavsiye ediyoruz.
 • Belde ve BOĞAZİÇİ Çay makineleri ‘nde size, yani hem gereksinimlerinize hem de bütçenize uygun bir modelimiz mutlaka vardır.