Paslanmaz Çay Kazanları

İki Demlikli Paslanmaz Çay Kazanı Üçlü Paslanmaz Çay Ocağı Kazanı
İkili Paslanmaz Çay Kazanı Üçlü Paslanmaz Çay Ocağı Kazanı
Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Tip Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Tip
Büro tipi Elektrikli Çay Kazanı Pleytli Elektrikli Çay Kazanı Paslanmaz Tip

 

Paslanmaz Çay Kazanları Hakkında:

 • İkinci el çay kazanları arasında da örneklerine rastlayabileceğiniz bu ürünlermiz A enerjili ve tam otomatiktir. Yani otomatik su alıp kesme özelliği ve enerjiyi otomatik olarak kullanmasını sağlayan termostat sistemi mevcuttur.
 • Bu otomatik özellikler sayesinde paslanmaz çay ocağı kazanları önemli miktarda enerji tasarrufu sağlar, faturalarınız el yakmaz.
 • Kullanılan malzemenin cinsine göre paslanmaz çelik çay kazanı ya da krom çay kazanları olarak adlandırılan ürünlerimiz kullandığı enerji tipine göre üç çeşit olarak satılmaktadır.
  1. Paslanmaz Elektrikli Çay Kazanları: Sadece elektrik enerjisiyle çalışan elektrikli çay makinelerimiz büro tipi ve pleytli olmak üzere iki çeşittir. Yukarıda, ikinsi satırda bu iki örneğe ait resimleri görebilirsiniz.
  2. Doğalgazlı çay kazanları: Bu ürünlerimiz sadece doğalgaz veya LPG tüp ile çalışmakta olup elektrik enerjisi kullanılmaz.
  3. Hem Gazlı hem de elektrikli çay kazanları: Üst satırda iki demlikli ve üç demlikli iki ayrı örneğini gördüğünüz standart model tam otomatik paslanmaz çay kazanlarıdır.
 • Çay kazanı paslanmaz tip modellerinin tamamında izolasyon malzemesi olarak taş yünü kullanılmıştır. Termostat sistemi sayesinde enerjiyi suyun sıcaklığına göre otomatik olarak açıp kapatma özelliğini de ekleyince tasarruf oranı maksimum seviyededir.
 • Bir çok ikinci el çay kazanında olduğu gibi sıfır paslanmaz çay ocaklarında iç kazan, müşterilerimizin taleplerine göre %99 Amerikan tavlı bakır veya 304 kalite paslanmaz malzemeden imal edilmektedir.
 • Müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak başlattığımız çeşitli kampanyalarımız sayesinde ürünlerimiz piyasanın en iddialı çay kazanı fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.
 • İş yerinize görsel açıdan estetik bir görünüm kazandıracak, aynı zamanda kaliteli ve uzun ömürlü olan ürünlerimizi bütçenize uygun paslanmaz çay kazanı fiyatlarıyla beraber görmek ve ürünlerimiz hakında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.