2. El Çay Kazanı

Hangi markayı ve modeli tercih ederseniz edin, çay ocaklarının da çok çeşitli parçalardan oluşan bir makinedir. Bu parçalara bağlı olarak da bir ömrü vardır. Fakat sadece bir ya da birkaç parçasında sorun olan bir çay kazanını çöpe atmak tam bir israf örneği olacaktır.

 

Firma olarak kurduğumuz sektörel ağ sayesinde kullanılmmış ikinci el çay kazanı modellerini bir fiyat karşılığında satın alıp revize ediyoruz. 2. el çay kazanlarının revizyonu doğalgazlı veya elektrikli çay kazanında alanında uzman ve deneyimli ustalarımız tarafından gerçekleştirildiğinden ortaya çıkan ürünler sıfır fabrika çıkışı çay ocağı kazanlarından farksız olmaktadır.

 

 

 

Satılık çay kazanı arıyor fakat çay kazanı fiyatlarına da dikkat ediyorsanız şu an size hitap eden sayfalardasınız. Kullanılmış çay makinaları fiyatlarında ve kaliteli, uzun ömürlü 2 el çay ocaklarında iddialı olan firmamız ikinci el çay ocağı ve meşale çay kazanları başta olmak üzere her tür marka ve modelde ikinci el çay kazanı fiyatında öncü firmadır.

Her ürünün revizyonunda kalite ve dayanıklılıktan da ödün vermeyen uzman kadromuz, satın aldığınız çay makinesinin kullanılmış olduğunu neredeyse farkedemeyeceğiniz özenli ve titiz olarak çalışmaktadırlar.

İçinizi rahatlatacak 2 el çay kazanları fiyatları ve sıfırından farksız çay kazanlarımız için bizi arayabilirsiniz.