2. El Çay Kazanı

Çay Ocağı Kazanları

Hangi markayı ve modeli tercih ederseniz edin, çay ocakları çok çeşitli parçalardan oluşan kompleks bir makinedir. Bu parçaların her birine bağlı olarak da bir çalışma ömrü vardır. Fakat sadece bir ya da birkaç parçasında sorun olan bir çay kazanını çöpe atmak tam bir israf örneği olacaktır. Belde Çay Kazanları olarak hem bu israfı önlemek hem de müşterilerimize daha ucuz çay kazanı fiyatlarıyla imkanlar sağlamak amacıyla rezive işlemleri yapmaktayız.

Belde 2. el çay kazanları

Firma olarak kurduğumuz sektörel ağ sayesinde kullanılmmış ikinci el çay kazanı modellerini makul bir fiyat karşılığında satın alıp revize ediyoruz. 2. el çay kazanlarının revizyonu, hem doğalgazlı hem de elektrikli çay kazanında, alanında uzman ve deneyimli ustalarımız tarafından gerçekleştirildiğinden ortaya çıkan ürünler sıfır fabrika çıkışı çay ocağı kazanlarından farksız olmaktadır.

Satılık çay kazanı arıyor fakat çay kazanı fiyatlarına da dikkat ediyorsanız şu an size hitap eden sayfadasınız. Kullanılmış çay makinaları fiyatlarında ve kaliteli, uzun ömürlü 2 el çay ocaklarında iddialı olan firmamız meşale çay kazanları başta olmak üzere her tür marka ve modelde ikinci el çay kazanı fiyatında öncü firmadır.

Her ürünün revizyonunda kalite ve dayanıklılıktan da ödün vermeyen uzman kadromuz, satın aldığınız çay makinesinin kullanılmış olduğunu neredeyse farkedemeyeceğiniz özenli ve titiz olarak çalışmaktadırlar.

İçinizi rahatlatacak 2 el çay kazanları fiyatları ve sıfırından farksız çay kazanlarımız için bizi arayabilirsiniz.

Ucuz Çay Kazanı Fiyatları

  • Piyasa fiyatı 1000 ₺’nin üstünde olan bir çok çay kazanı modeline 500 ₺, 600 ₺ gibi ikinci el fiyatlarıyla ulaşmanız mümkündür.
  • 2. el bakır çay kazanlarından, paslanmaz veya boyalı çay kazanı modelelrine, doğalgazlı ve elektrikli ful otomatik çay makinelerine kadar geniş bir sklada iş yapan atölyelerimiz bütçenizi zorlamadan çay kazanı satın alabilmeniz için çalışmaktadır.
  • Gereksinim duyduğunuz ürün hakkında konuşmak ve hem sıfır hem de ikinci el çay kazanı fiyatlarımızı öğrenmek için bize her zaman ulaşabilirsiniz.