İkinci El Elektrikli Çay Kazanı – Dörtlü, Büro Tipi, Statik Boyalı

İkinci El Elektrikli Çay Kazanı - Statik Boyalı - 4 Demlikli

 • Resimde gördüğünüz ikinci el ürünümüz 4 demlik kapasiteli Büro Tipi Elektrikli Çay Kazanı modelidir. Galvaniz üzerine elektrostatik boya yapılarak üretilmiştir.
 • Her marka ikinci el çay kazanlarına artık piyasa fiyatının çok altında bedellerle sahip olmanız mümkün.
 • İkinci el Çay ocağı kazanları uzman teknik kadromuz tarafından özenle revize edilmekte, çok da yüksek çay kazanı fiyatları ödeyerek satın alacağınız sıfır üründen farksız hale getirilmektedir.
 • Kaliteli, dayanıklı ve şık görünümüyle göz dolduran ikinci el çay kazanı modellerimize hayır diyemeyeceksiniz. Özellikle de fiyatlarını öğrendikten sonra…
 • İkinciel Çay Kazanı modellerimizde yapılan revize işlemleri:
  1. Çay ocaklarındaki yaklaşık yüz adet parça teker teker sökülüp, kontrol edilir
  2. Bütün statik boyalı ürünlerde olduğu gibi Büro Tipi modellerde de 2. el çay kazanının dış kasası yeniden boya yapılmak üzere fabrikaya gönderilir.
  3. Şayet kazanın galvaniz dış aksamı çürümüşse tamamen yenisiyle değiştirilmektedir.
  4. İç hazne özel ilaçlarla kireç, pas ve benzeri her tür sorundan arındırılır.
  5. 2. el çay kazanlarımızın tamamında gaz ve elektrik tertibatı dikkatle test edilir.
  6. Hem doğalgazlı hem de elektrikli çay kazanlarında bu işlem özenle ve dikkatle yapılmakta, arızalı olan bütün parçalar yenileriyle değiştirilmektedir.
  7. Arıtma filtreleri ve tüpleri yeniden elden geçirilmekte ve bütün işlemler tamamlandıktan sonra ise ikinci el çay kazanımız sıfırından farksız bir şekilde yeniden montajı yapılmaktadır.
 • Statik boyalı ikinci el çay ocağı kazanları için bu işlemlerin tamamı aynı şekilde yapılmaktadır.
 • Tiryaki, Şelale, Meşale çay kazanları gibi hemen her çeşit marka ürünlerin revize edilmiş halini sıfırı kadar kaliteli ama çok daha ucuz olarak temin edebilmek artık çok kolay.
 • Sıfırından farksız ürünlere çok uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız bizi arayarak ikinci el çay kazanları fiyatı almanızı tavsiye ederiz.